Odbory: 26. September 2017 17:26
Vyhľadávanie
Logo
Odkazy
Humenné-srdcom-pohybom


Výsledky zo súťaže


                                  

 Deti „A“

 malá choreografia

 Názov choreografie

 

 

 Škola

 

 

 Hodnotenie

 

 1.Kominári

 

 SZUŠ Múza, Humenné

 

 Zlaté pásmo

 

 2. Once upon time

 TS Masarykova, ZŠ Masarykova, Košice

 Bronzové pásmo

 

 3.  Pipi a jej priatelia

 ABC, ZUŠ Bernolákova, Košice

 Zlaté pásmo

 Hlavná cena

 

 4. Baletky a nezbedníčka

 Via arto, SZUŠ Laborecká, Humenné

 Bronzové pásmo

 

 5. Work and dance

 TS Masarykova, ZŠ Masarykova, Košice

 Bronzové pásmo

 

 6. She is love

Via arto, SZUŠ Laborecká, Humenné

 Strieborné pásmo

 

 7.

 

 

 

 

 

 

 

                                

 Deti „A“

 veľká choreografia

 Názov choreografie

 

 

 Škola

 

 

 Hodnotenie

 

 1. Lentilky

 

 SZUŠ Múza, Humenné

 

 Bronzové pásmo

 

 2. Školáci

 

 SZUŠ Múza, Humenné

 

 Zlaté pásmo

 

 3. Snehulienka trochu

     inak

 

 SZUŠ Múza, Humenné

 

 Bronzové pásmo

 

 4. Boys

 TD Bodies, Veľký Šariš

 Zlaté pásmo

 Hlavná cena

 

 5. Sprajer-frajer

 

 SZUŠ Múza, Humenné

 

 Strieborné pásmo

 

 6. Námorníci

 

 SZUŠ Múza, Humenné

 

 Strieborné pásmo

 

 7.

 

 

 

 

 

 Deti „B“

 malá choreografia

 Názov choreografie

 

 Škola

 

 Hodnotenie

 

 1.Balada o tanci

 VIVA Košice, SZUŠ Kmeťova, Košice

 Zlaté pásmo

 Hlavná cena

 

 2.Hallelujah

 TS Masarykova, ZŠ Masarykova, Košice

 Bronzové pásmo

 

 3.Snehové vločky

 

 ABC, ZUŠ Bernolákova, Košice

 

 Strieborné pásmo

 

 4.Stratená

 TS Masarykova, ZŠ Masarykova, Košice

 Bronzové pásmo

 

 

 

 

 

 Deti „B“

 veľká choreografia

 Názov choreografie

 

 Škola

 

 

 

 

 Hodnotenie

 

 1. Kráľovské motýle

 ZUŠ J.Albrechta, Topoľčianska 15, Bratislava

 Bronzové pásmo

 

 2.Zaľúbená Júlia

 

 TD Bodies, Veľký Šariš

 

 Zlaté pásmo

 

 3. Španielsky tanec

 

 ABC, ZUŠ Bernolákova, Košice

 Zlaté pásmo

 Hlavná cena

 

 4.Medzi kvapkami dažďa

 Via arto, SZUŠ Laborecká, Humenné

 Zlaté pásmo

 

 

 5.Saxana

 RONDO, ZUŠ Bernolákova, Košice

 Strieborné pásmo

 

 6. Čarovná noc

 VIVA Košice, SZUŠ Kmeťova, Košice

 Zlaté pásmo

 

 

 7. Hey, Pachucco

 Via arto, SZUŠ Laborecká, Humenné

 Zlaté pásmo

 

 8. Danza Kuduro

 ZUŠ J.Albrechta, Topoľčianska 15, Bratislava

 Bronzové pásmo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  

 Juniori – malá chor.

 Názov choreografie

 

 Škola

 

 

 Hodnotenie

 

 1. Pôvab dospievania

 

 TD Bodies, Veľký Šariš

 

 Strieborné pásmo

 

 2. Zatajeným dychom

 VIVA Košice, SZUŠ Kmeťova, Košice

 Zlaté pásmo

 Hlavná cena

 

 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                            

 Juniori – veľká chor.

 Názov choreografie

 

 Škola

 

 

 Hodnotenie

 

 1.Premeny

 PAVESA

 SZUŠ Múza, Humenné

 Strieborné pásmo           

 

 2.Späť k začiatku

 

 VIVA Košice, SZUŠ Kmeťova, Košice

 

 Zlaté pásmo

 

 3.Bracess

 

 Via arto, SZUŠ Laborecká, Humenné

 

 Zlaté pásmo

 Cena za choreog.

 spracovanie námetu

 

 4.Zimná krajina snov

 

 ZUŠ J.Albrechta, Topoľčianska 15, Bratislava

 

           --------

 

 

 5.Návrat ninjov

 

 ABC, ZUŠ Bernolákova, Košice

 

 Bronzové pásmo

 

 6.V metre

 RONDO

 ZUŠ Bernolákova, Košice

 

          ---------

 

 7.V letnom daždi

 

 VIVA Košice, SZUŠ Kmeťova, Košice

 

 Strieborné pásmo

 

 8.Batucada

 PAVESA

 SZUŠ Múza, Humenné

 

 Bronzové pásmo

 

 9.Spomienky na Titanic

 TAM-TAM

 ZUŠ Bernolákova, Košice

 

         --------

 

 10.Reflejo de luna

 

 VIVA Košice, SZUŠ Kmeťova, Košice

 Zlaté pásmo

 Hlavná cena

 

 

 

 

 

                                   

 Mládež – malá chor.

 Názov choreografie

 

 Škola

 

 Hodnotenie

 

 1. Na ulici

 PAVESA

 SZUŠ Múza, Humenné

 Zlaté pásmo

 

 2. Prelúdium

 

 ABC, ZUŠ Bernolákova, Košice

 

 Bronzové pásmo

 

 3. Trio

 

 Via arto, SZUŠ Laborecká, Humenné

 

 Zlaté pásmo

 

 4. Belami

 PAVESA

 SZUŠ Múza, Humenné

 Zlaté pásmo

 Hlavná cena

 

 5. Smútok

 

 TD Bodies, Veľký Šariš

 

 Bronzové pásmo

 

 6.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  

 Mládež – veľká chor.

 Názov choreografie

 

 Škola

 

 Hodnotenie

 

 1. Maar

 PAVESA

 SZUŠ Múza, Humenné

 Zlaté pásmo

 Hlavná cena

 

 2. Ameno

 

 ABC, ZUŠ Bernolákova, Košice

 

    ---------   

 

 3.Návrat

 PAVESA

 SZUŠ Múza, Humenné

 Strieborné pásmo

 

 4.Cesta za cieľom

 

 TINK,ZUŠ Bernolákova, Košice

 Bzové pásmo

 

 5. Niekde v hlave

 PAVESA

 SZUŠ Múza, Humenné

 Zlaté pásmo

 

 6. Ako v živote

 

 TINK, ZUŠ Bernolákova, Košice

 Bronzové pásmo

 

 7. Pre Simonu

 PAVESA

 SZUŠ Múza, Humenné

 Strieborné pásmo

 

 8.

 

 

Prihlásenie
Meno

Heslo



Nie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Kto je Online
· Hostí Online: 2

· Užívateľov Online: 0

· Registrovaní užívatelia: 1,077
· Najnovší užívateľ: Gaia1956
4,894,862 návštev