Odbory: 01. Marec 2021 15:36
Vyhľadávanie
Logo
Odkazy
Naše úspechy
My dance 2011 - Myjava tan. súťaž

Každá úsilie je skôr, či neskôr ocenené. Aj húževnatosť tanečníc zo Súkromnej umeleckej školy Múza bolo ocenené tento víkend na súťaži v Myjave, ktorú organizovala tamojšia ZUŠ pod názvom „My dance“.


Súťaž ZEMPLÍN POP 2011

Súkromná základná umelecká škola Múza v Humennom sa vo štvrtok 28.apríla 2011 zúčastnila na 2.ročníku súťažnej prehliadky populárnych hudobných skupín ZEMPLÍN POP. Umelecká škola Múza získala ocenenie za účasť, no ocenení a odmenení boli aj jednotliví hráči.


Lúčenie s Morenou

Pôvabná „bio“ Morena, ktorú z papiera vyrobili najstarší žiaci výtvarného odboru, najprv predviedla svoju krásu a zvodnosť zvedavým Humenčanom. Divadelníčky ju potom na brehu rieky starostlivo vyberanými slovami uhriakli, začarovali, a s výraznou pomocou výtvarníkov v tanečnom kruhu oslavovali jarné lúče slnka.


Humenné-srdcom-pohybom 2011 - tanečná súťaž

Uplynulý týždeň hostilo Humenné tanečníkov z celého Slovenska. Súkromná umelecká škola Múza vo štvrtok 28.apríla 2011 zorganizovala súťažný festival scénického tanca pod názvom "Humenné - srdcom - pohybom". Záštitu nad podujatím prevzala primátorka mesta Jana Vaľová. Do prvého ročníka celoslovenskej súťaže v scénickom tanci sa mohli prihlásiť súbory základných umeleckých škôl i rôzne amatérske tanečné súbory.


Priateľské stretnutia Múzy (2010)

„...Aká vzácna a nádherná je chvíľa, keď si uvedomíme, že sme našli priateľa ..." (Wiliam Totsler)
Snažíme sa, aby tých spoločne strávených chvíľ bolo čo najviac, tešíme sa zo vzájomných stretnutí, spoločných zážitkov. Priateľstvo človeka obohatí, umožní mu pozerať sa na svet inými očami. Priateľ Vám dovolí preniknúť do svojho vnútra, do najtajnejšej komnaty, kde je iným ľuďom vstup zakázaný. Vzájomne si radíte, nasmerujete a veľa spoločných záujmov urobí Váš život krajším...


MÚZA v Čechách (Třebíč 2010)

Poslaním školy Múza je nielen naučiť, ale zároveň dať možnosť a príležitosť prezentovať svoje zručnosti, svoje umenie. Ak sa takáto prezentácia uskutoční spolu s nový poznávaním a prežitím krásnych zážitkov, je práca pedagógov naplnená úspechom a zadosťučinením. V dňoch od 6. do 9. októbra 2010 sa úspešne predstavili a reprezentovali mesto Humenné tanečníci a hudobníci zo súkromnej umeleckej školy MÚZA v Třebíči, kde prijali pozvanie detského speváckeho zboru SLUNKO.


Hudba kľúč k porozumeniu a láske

Pod týmto názvom Spevácky zbor mesta Humenné spolu s našou školou organizovali 17.6.2010 letný koncert s medzinárodnou účasťou v rímskokatolíckom kostole Všetkých svätých. Na doterajších koncertoch sa prezentovali zbory z USA, Talianska, Bulharska aj Maďarska.


Bojnice 2010 - tanečná súťaž

"Tanec je skrytý jazyk duše" povedala raz americká tanečnica a choreografka Martha Graham. Celú svoju dušu aj námahu dávajú do tanca aj dievčatá z tanečného súboru Pavesa, ktorý pôsobí pri SZUŠ Múza v Humennom pod vedením Oľgy Minčičovej...


Deň narcisov

Dňa 16.apríla 2010 sa konala verejná zbierka, ktorú vyhlasuje nezisková organizácia Liga proti rakovine. Sprievodnou akciou tohto podujatia bol koncert na námestí v Humennom v čase od 10,00hod. do 15,00hod., ktorý podporil význam zbierky...


Oblastná klavírna súťaž - Snina 2010

V priestoroch Základnej umeleckej školy v Snine sa 25.marca 2010 uskutočnil 5.ročník Oblastnej klavírnej súťaže. V podaní mladých klavíristov z Humenného, Sniny, Medzilaboriec, Vranova n. Topľou a Hanušoviec...

Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Kto je Online
· Hostí Online: 6

· Užívateľov Online: 0

· Registrovaní užívatelia: 1,596
· Najnovší užívateľ: uriniArex
11,669,993 návštev