Odbory: 01. Marec 2021 15:37
Vyhľadávanie
Logo
Odkazy
Naše úspechy
Súťaž v Prešove - 28.2.2014
Posledný februárový deň sa v Prešove konala súťaž drevených a plechových dychových nástrojov, ktorej sa zúčastnili aj študenti z umeleckej školy Múza - Teodor Sedláček a Samuel Greňa. Oboch študentov pripravoval p.uč. Miloš Sedláček. Tretí ročník súťaže "Zahrajme si pre radosť" organizovala Cirkevná základná umelecká škola sv. Mikuláša. Porotu tvorili pedagógovia umeleckých škôl a konzervatória. Účasť na súťaži vždy predchádza veľkému úsiliu, dôsledná príprava, hodiny a hodina cvičenia sme ale zúročili. Domov sme sa vracali v dobrej nálade, pretože obaja naši študenti boli vo svojej kategórii úspešní - získali zlaté pásmo. Naši saxofonisti nás brilantne prezentovali - zaslúžia si "potriasť rukou". Poďakovanie patrí aj ich pedagógovi Milošovi Sedláčkovi.

Sozopolská panoráma 2013
Vo väčšine prípadov študenti netrpezlivo očakávajú koniec školského roka. Dôvodom sú samozrejme prázdniny, no niektorí študenti súkromnej umeleckej školy Múza sa vyslovene tešili práve na posledný júnový týždeň, kedy sa mali zúčastniť súťažného festivalu v bulharskom meste Sozopol.

Saxofónová súťaž - Stará Ľubovňa apríl 2013
Základná umelecká škola Jána Melkoviča v Starej Ľubovni tento rok už po štvrtýkrát organizovala celoslovenskú súťaž v hre na saxofóne.

PREDETA 2013
V druhom polroku tanečný súbor PAVESA pripravoval nové choreografie, s ktorými sa predstavil na tanečnej súťaži PREDETA. Dňa 13.apríla sme skorým ranným vlakom cestovali do Košíc, aby sme 14.apríla v sobotu (kedy končili naše plány) sa vrátili domov s úsmevom na tvári.

Snina - flautová súťaž
Hoci 21.marca 2013 vládol mrazivý vietor, slnko sa na nás usmievalo a my sme cestovali do Sniny na súťaž v hre na zobcovú flautu. Súťaž organizovala ZUŠ v Snine a zúčastnili sa jej študenti umeleckých škôl z Medzilaboriec, Sobraniec, Sniny a Humenného.

Celoslov. súťaž v hre na dychové nástroje - Prešov 2013
Piatok si radi vydýchneme, že je konečne koniec týždňa, ale 15.februára 2013 - piatok - naši študenti Samuel Greňa a Teodor Sedláček museli poriadne "dýchať" a sústrediť sa, aby uspeli na súťaži v Prešove.

Valentínsky koncert v OC TRIÁDA 2013
Po úspešných vianočných koncertoch žiakov našej školy sa v obchodnom centre Triáda pri príležitosti svätého Valentína uskutočnil ďalší verejný hudobný program. Nedeľné popoludnie 17. februára 2013 sa v OC TRIÁDA rozliehala "živá" hudba.

Vianočné koledy v obchodnom centre TRIÁDA (2012)
Hudba je súčasťou každodenného nakupovania, ale vidieť a počuť živú hudbu v obchode je tak trochu nezvyčajné. Práve takéto živé a výnimočné bolo aj jedno predvianočné popoludnie, ktoré v spolupráci s obchodným centrom Triáda pripravili 20. decembra žiaci zo Súkromnej umeleckej školy Múza.

LIENKA na vianočnom koncerte v Košiciach (2012)
Po dvoch mesiacoch detský spevácky zbor LIENKA znova koncertoval v Košiciach. Nedeľný koncert (16.12.) otvoril piesňou Vianočný zázrak a naladil publikum sviatočnou náladou.

Čas radosti a veselosti 2012
Piatkový večer (14.12.2012) sa v Mestskom kultúrnom stredisku v Humennom uskutočnil pod záštitou primátorky mesta Humenné PhDr. Jany Vaľovej už jedenásty ročník benefičného koncertu Čas radosti veselosti. Myšlienku tohto koncertu živí Spevácky zbor mesta Humenné, súkromná umelecká škola Múza v spolupráci s mestom Humenné.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Kto je Online
· Hostí Online: 6

· Užívateľov Online: 0

· Registrovaní užívatelia: 1,596
· Najnovší užívateľ: uriniArex
11,669,999 návštev