Odbory: 01. Marec 2021 15:38
Vyhľadávanie
Logo
Odkazy
Naše úspechy
Vianočné nálady s Múzou 2014
Počas adventného obdobia sa žiaci SZUŠ Múza pripravovali na vianočné koncertovanie. Tento predvianočný čas sme nestrávili hraním v kostoloch alebo v obchodnom centre, ako sme na to boli zvyknutí v predošlých rokoch. Naši študenti sa predstavili v príjemnom prostredí útulnej šachovej kaviarne CHECK MATE a to až dvakrát.

VIVA MUSICA 25.9.2014
Súkromná umelecká škola Múza pozvala vo štvrtok 25. septembra všetkých priaznivcov hudby na koncert "VIVA MUSICA" do pravoslávneho chrámu sv. Cyrila a Metoda v Humennom pri príležitosti nadchádzajúceho Medzinárodného dňa hudby, ktorý bude 1. októbra.

Deň otcov - hudobný piknik v parku.
Ani tento rok pedagógovia a študenti SZUŠ Múza nezabudli na sviatok Deň otcov a tak trochu v netradičnej forme ponúkli

Koncertné pódia v máji
Predposledný májový týždeň bol v SZUŠ Múza na hudobné aktivity viac než bohatý. Už 20. mája v humenskom kaštieli na klavírnom koncerte absolventov "Naši naj..." zazneli

30.apríl 2014 Stará Ľubovňa
Blahoželáme Teodorovi Sedláčkovi a Samuelovi Greňovi k získaniu ocenenia (strieborné pásmo) na celoslovenskej saxofónovej súťaži v Starej Ľubovni. Nad ich prípravou bdel p.učiteľ Miloš Sedláček.

PREDETA - Košice 3.máj 2014
Aj začiatok mája sa pre našu školu niesol v znamení ďalších úspechov. V Košiciach na súťaži PREDETA naše tanečníčky zabojovali a takmer zo stoviek choreografií získali dve krásne ocenenia -2.a 3. miesto. Super! Dúfam, že p.učiteľka O.Minčičová Vás bude naďalej motivovať a pripravovať, aby Vás tanec stále bavil, zaujímal.

Úspešní absolventi
Školský rok sa ešte neskončil, no naši absolventi majú dôvod na radosť. Už budúci školský rok si začnú plniť svoj hudobný sen na konzervatóriách či pedagogických školách.

Tanečná súťaž - Bojnice 11.4.2014
PAVESA - naša tanečná skupina nás úspešne reprezentovala na súťaži v Bojniciach. Dievčatá sa pripravili so štyroma choreografiami a tri boli ocenené. V kategórii scénický tanec do 11 rokov získala choregrafia "Čo sme si upiekli, to si aj zjeme..." druhé miesto, podobne ako choreografia "Merge" (do 18 rokov).

Deň narcisov 11.apríl 2014
Divadelná sála MsKS patrila utorkový podvečer 8. apríla SZUŠ Múze a jej jarnému koncertu. Už v úvode sme si privoňali k pomyselnému narcisu, kvietku nádeje a pomoci iným a divákov tak upozornili na blížiacu sa verejnú zbierku pre Ligu proti rakovine.

Mladé klaviristky
Koniec marca a začiatok apríla si naše mladé klaviristky zmerali sily s konkurenciou na súťaži v Snine a Michalovciach.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Kto je Online
· Hostí Online: 6

· Užívateľov Online: 0

· Registrovaní užívatelia: 1,596
· Najnovší užívateľ: uriniArex
11,670,003 návštev